Ryanair v rámci velké redukce svého zimního letového řádu přeruší spojení do Londýna

 Vojtěch    15.10.2020    Čtení na 0 min.

Irský nízkonákladový dopravce se v souvislosti s nepředvídatelným vývojem pandemie rozhodl masivně proškrtat své letové řády pro nadcházející zimní sezónu. Redukci letů se bohužel nevyhne ani spojení mezi Mošnovem a londýnským letištěm Stansted. Vyplývá to ze zprávy zveřejněné ostravským letištěm a rezervačního systému aerolinky, kde byly prozatím zrušeny lety do konce března. Naše informace jsou nicméně takové, že finální podoba zimního letového řádu společnosti ještě není hotová, tudíž během víkendu může dojít ke změnám, o kterých bychom Vás případně informovali.

Cestující s již zakoupenou letenkou budou kontaktováni leteckou společností. Pokud někdo nutně potřebuje do Londýna v následujících týdnech letět, můžeme jako vhodnou alternativu doporučit díky nové lince společnosti LOT Polish Airlines od 25.10. trasu na hlavní londýnské letiště Heathrow, s jedním jistým přestupem ve Varšavě, s přijatelnou cenou okolo 4500 Kč za zpáteční letenku.

Prozatím poslední let Ryanairu do Londýna je plánován na tuto sobotu 17.10., letenky jsou stále k dispozici. Doufáme, že blížící se krušné časy všichni ve zdraví přečkáme, a již na jaře zde tradičního dopravce opět společně přivítáme.