Nová linka do Kyjeva!

 Vojtěch    19.1.2021    Čtení na 0 min.

Ostravské letiště získá od 26. dubna přímé spojení s ukrajinským hlavním městem. Nízkonákladový dopravce SkyUp Airlines bude létat z Mošnova na Mezinárodní letiště Boryspil třikrát týdně, vždy v pondělí, úterý a v pátek. Na trase se bude střídat Boeing 737-700 s větším Boeingem 737-800. Zpáteční letenky jsou již v prodeji na webu dopravce za velmi atraktivní ceny pohybující se okolo 1300 Kč.

Pro mošnovské letiště se v probíhající krizi v letectví jedná o další obrovský úspěch. Gratulujeme a přejeme lince spoustu nadšených pasažérů.

Letenky začala společnost prodávat na svém webu www.skyup.aero v úterý 19.1.2021. Půjde o lety s večerním příletem do Kyjeva. Z Ostravy bude odlétat v 19 hodin, v Kyjevě bude ve 21:40. Zpět letí v 17:10 místního času a v Ostravě je v 18 hodin.

Jaromír Radkovský, generální ředitel mošnovského letiště dodává, „Jsme přesvědčeni, že obyvatelé Moravskoslezského kraje objeví krásy Kyjeva a Ukrajiny a zaměstnavatelé přivítají možnost zaměstnat ukrajinské pracovníky“.

Diskuze k článku

Vojtěch LzO | 3.2.2021
Linka do Londýna se vrátí od 30.3.2021. Letenky jsou již v prodeji na webu dopravce.
Ambry | 19.1.2021
Super zpráva. Pokud by to šlapalo tak by to mohl být impuls i pro další, že i s Katowicemi za zády se dá existovat. A Ostraváčci by mohli konečně začít pomalu využívat svoje letiště a nejezdit jinam. Držím palce. Co je s tím Ryanem na STN? Nevíte někdo?
Napsat komentář

Odesláním svého příspěvku souhlasíte s pravidly diskuze, kterými jste povinni se řídit a respektovat.
Maximální délka komentáře je omezena na 3000 znaků.
×

Pravidla diskuze

Diskuse na webu spolku Létejme z Ostravy, z.s. je otevřena všem uživatelům, za příspěvky uživatelů neneseme odpovědnost. Preferujeme její minimální regulaci, trváme však na respektování zákonných omezení a norem slušné mezilidské komunikace. Diskuze není redakčním obsahem, příspěvky v diskuzi vyjadřují názory uživatelů. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Je zakázáno vydávat se v diskusi za někoho jiného a také zveřejňovat identitu či osobní údaje jiných osob proti jejich vůli. Vítané jsou komentáře, které prohlubují problematiku komentovaného textu, přináší nové informace, osobní zkušenosti.

Nepřípustné jsou zejména příspěvky, které obsahují:

 1. propagaci rasové, národnostní, náboženské a jiné nesnášenlivosti
 2. zastrašování násilím vůči jednotlivcům i skupinám osob
 3. přímou propagaci komerčních aktivit a reklamu na výrobky či služby
 4. propagaci jakýchkoli nezákonných aktivit a informací
 5. zákonem chráněné osobní údaje, porušování práv jednotlivců na soukromí
 6. informace, které jsou zákonem chráněny jako utajované skutečnosti
 7. identifikační údaje obětí trestných činů
 8. všechny formy šikany a stalkingu
 9. hypertextové a jiné odkazy, které nesouvisí s komentovaným textem
 10. je zakázáno vkládání stejných (opakujících se) příspěvků
 11. jakýkoli spam

Nepřípustné jsou také odkazy na internetový obsah, který uvedené prvky zahrnuje.

Za nevhodné považujeme též příspěvky, které obsahují vulgární a urážlivé výrazy nebo jejichž smysl je vulgární a urážlivý implicitně. Dále neoprávněné používání nicků a adres elektronické pošty, jež jsou zaměnitelné se jmény veřejně známých osobností, jakož i komerčních, politických, správních a jiných veřejně působících organizací.

Příspěvky, které porušují tato pravidla, je správce webu oprávněn odstranit.

Děkujeme Vám za pochopení.