Podrobnější pohled na nového dopravce v Ostravě

 Vojtěch    https://bit.ly/394SuyI    22.1.2021    Čtení na 1 min.

Od 26. 4. budeme na letišti Leoše Janáčka potkávat pravidelně letadla nového dopravce. Jak už asi všichni víte, půjde o nízkonákladovou společnost SkyUp Airlines. Pojďme si jí ale představit trošku více.

SkyUp Airlines je mladý soukromý ukrajinský dopravce, který zahájil svou činnost teprve 21. 5. 2018. Dle serveru Flightradar24 provozuje aktuálně 11 letadel, ve všech případech se jedná o stroje amerického Boeingu. SkyUp má ve své flotile zastoupený jak klasický Boeing 737-800, tak kratší verzi -700 a delší -900. Kromě již zmíněných letadel má SkyUp objednány také nové Boeingy 737 MAX, a to v počtu sedmi kusů. Jen tak pro zajímavost: některá ze současných letadel aerolinií dostala její barvy v ostravské lakovně.

Společnost provozuje svou hlavní bázi na větším kyjevském letišti Borispol, odkud také bude létat k nám do Ostravy. Aerolinky se specializují na lety z Ukrajiny do významných evropských měst a přímořských letovisek a mají se stát nízkonákladovou jedničkou na ukrajinském nebi.

Na závěr dodáme, že nás velmi těší výběr právě Ostravy jako nové destinace tak ambiciózního a sympaticky se prezentujícího dopravce.

Těšíte se, až jeho služby vyzkoušíte?

Diskuze k článku

Vojtěch LzO | 14.5.2021
Dobrý den, linka byla odložena na neurčito, nicméně dopravce zažádal o vrácení přepravních práv, v nejbližší době s ní tedy nepočítáme.
Ambry | 6.5.2021
Neví prosím někdo jak to bude s touto linkou? V tichosti zmizela z letového řádu a ani na webu dopravce není možné letenku koupit. Díky
Napsat komentář

Odesláním svého příspěvku souhlasíte s pravidly diskuze, kterými jste povinni se řídit a respektovat.
Maximální délka komentáře je omezena na 3000 znaků.
×

Pravidla diskuze

Diskuse na webu spolku Létejme z Ostravy, z.s. je otevřena všem uživatelům, za příspěvky uživatelů neneseme odpovědnost. Preferujeme její minimální regulaci, trváme však na respektování zákonných omezení a norem slušné mezilidské komunikace. Diskuze není redakčním obsahem, příspěvky v diskuzi vyjadřují názory uživatelů. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Je zakázáno vydávat se v diskusi za někoho jiného a také zveřejňovat identitu či osobní údaje jiných osob proti jejich vůli. Vítané jsou komentáře, které prohlubují problematiku komentovaného textu, přináší nové informace, osobní zkušenosti.

Nepřípustné jsou zejména příspěvky, které obsahují:

 1. propagaci rasové, národnostní, náboženské a jiné nesnášenlivosti
 2. zastrašování násilím vůči jednotlivcům i skupinám osob
 3. přímou propagaci komerčních aktivit a reklamu na výrobky či služby
 4. propagaci jakýchkoli nezákonných aktivit a informací
 5. zákonem chráněné osobní údaje, porušování práv jednotlivců na soukromí
 6. informace, které jsou zákonem chráněny jako utajované skutečnosti
 7. identifikační údaje obětí trestných činů
 8. všechny formy šikany a stalkingu
 9. hypertextové a jiné odkazy, které nesouvisí s komentovaným textem
 10. je zakázáno vkládání stejných (opakujících se) příspěvků
 11. jakýkoli spam

Nepřípustné jsou také odkazy na internetový obsah, který uvedené prvky zahrnuje.

Za nevhodné považujeme též příspěvky, které obsahují vulgární a urážlivé výrazy nebo jejichž smysl je vulgární a urážlivý implicitně. Dále neoprávněné používání nicků a adres elektronické pošty, jež jsou zaměnitelné se jmény veřejně známých osobností, jakož i komerčních, politických, správních a jiných veřejně působících organizací.

Příspěvky, které porušují tato pravidla, je správce webu oprávněn odstranit.

Děkujeme Vám za pochopení.