Aktuální informace k pravidelným linkám

 Vojtěch    12.5.2021    Čtení na 1 min.

Z důvodu neustále se vyvíjející pandemické situace a nejistým termínům obnovení pravidelných leteckých spojení z ostravského letiště Vám přinášíme článek, kde budeme pravidelně aktualizovat informace o plánovaném obnovování linek.

Varšava

Linka polské letecké společnosti LOT byla po domluvě mezi zástupci aerolinií, Moravskoslezského kraje a ostravského letiště vzhledem k současné pandemické situaci a ztížené možnosti cestování do zahraničí dočasně přerušena. Spoj bude obnoven, jakmile bude opět možno volně cestovat, termín obnovení očekáváme dle dostupných vyjádření a rezervačního systému dopravce někdy na podzim, pravděpodobně okolo přechodu na zimní letový řád, tedy mezi říjnem a listopadem.

Londýn

Spojení Ryanairu mezi Ostravou a londýnským letištěm Stansted bude obnoveno v sobotu 19.6. Letenky jsou k dispozici na stránkách dopravce za velice atraktivní cenu, a to za 129Kč v jednom směru.

Kyjev

Ukrajinský nízkonákladový dopravce SkyUp Airlines požádal o zrušení přidělení leteckých práv a ukrajinský letecký úřad jejich žádosti vyhověl. Důvodem rušení je především omezení cestování pro ukrajinské občany do zemí Evropské unie. Ostravské letiště s linkou i nadále počítá, věříme, že bychom díky ustupující pandemii linku mohli začít využívat od zimního letového řádu.

Vážnost pandemické situace a s ní i nízkou poptávku po cestování, které je v této době v podstatě nemožné musíme respektovat. Pevně věříme, že naše letiště bude opět spojeno se světem v co nejbližším možném termínu. Držíme našemu letišti palce.

Pro nejaktuálnější informace sledujte náš Facebook www.facebook.com/letejmezostravy

Článek je aktuální k 12.6.2021.

Diskuze k článku

Článek nikdo nekomentoval, buďte první!

Napsat komentář

Odesláním svého příspěvku souhlasíte s pravidly diskuze, kterými jste povinni se řídit a respektovat.
Maximální délka komentáře je omezena na 3000 znaků.
×

Pravidla diskuze

Diskuse na webu spolku Létejme z Ostravy, z.s. je otevřena všem uživatelům, za příspěvky uživatelů neneseme odpovědnost. Preferujeme její minimální regulaci, trváme však na respektování zákonných omezení a norem slušné mezilidské komunikace. Diskuze není redakčním obsahem, příspěvky v diskuzi vyjadřují názory uživatelů. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Je zakázáno vydávat se v diskusi za někoho jiného a také zveřejňovat identitu či osobní údaje jiných osob proti jejich vůli. Vítané jsou komentáře, které prohlubují problematiku komentovaného textu, přináší nové informace, osobní zkušenosti.

Nepřípustné jsou zejména příspěvky, které obsahují:

 1. propagaci rasové, národnostní, náboženské a jiné nesnášenlivosti
 2. zastrašování násilím vůči jednotlivcům i skupinám osob
 3. přímou propagaci komerčních aktivit a reklamu na výrobky či služby
 4. propagaci jakýchkoli nezákonných aktivit a informací
 5. zákonem chráněné osobní údaje, porušování práv jednotlivců na soukromí
 6. informace, které jsou zákonem chráněny jako utajované skutečnosti
 7. identifikační údaje obětí trestných činů
 8. všechny formy šikany a stalkingu
 9. hypertextové a jiné odkazy, které nesouvisí s komentovaným textem
 10. je zakázáno vkládání stejných (opakujících se) příspěvků
 11. jakýkoli spam

Nepřípustné jsou také odkazy na internetový obsah, který uvedené prvky zahrnuje.

Za nevhodné považujeme též příspěvky, které obsahují vulgární a urážlivé výrazy nebo jejichž smysl je vulgární a urážlivý implicitně. Dále neoprávněné používání nicků a adres elektronické pošty, jež jsou zaměnitelné se jmény veřejně známých osobností, jakož i komerčních, politických, správních a jiných veřejně působících organizací.

Příspěvky, které porušují tato pravidla, je správce webu oprávněn odstranit.

Děkujeme Vám za pochopení.